Ceník zapůjčení stavebních odvlhčovačů

 

Nabízíme k zapůjčení stavební ovlhčovače vzduchu zn. Master

 

TYP

Litry / 24 hod.

Cena vč. DPH / den

Jistina

DH 721 20 l 195,- Kč 3000,- Kč
DH 751 47 l 415,- Kč 5000,- Kč

 

Odvlhčovač vzduchu Master DH 721 

V kovovém provedení odstraňuje přebytečnou vlhkost obsaženou ve vzduchu. Vodu pak odvlhčovač, vysoušeč vzduchu odvede do nádrže. Zařízení je schopno odstranit z ovzduší až 20 litrů denně. DH 721 je výkonnější přístroj z řady malých odvlhčovačů, ale lze je použít i do náročnějších podmínek, např. ke stavebním účelům zejména při větším počtu použitých kusů. Odvlhčovač, vysoušeč DH 721 je velmi tichý. (asi jako lednička). Další z výhod je malá hmotnost a tím i snadná manipulace. Odvlhčovač má plastový kryt a kolečka. Zároveň i ovládání odvlhčovače, vysoušeče DH 721 je snadné a rychlé. Ovládání odvlhčovače DH 721 je mechanické pomocí "budíku", kde si navolíte výkon odvlhčovače. Odvlhčovač, vysoušeč má v sobe nádržku pro odvod kondenzátu. Při naplnění nádržky se odvlhčovač, vysoušeč vypne. Pro 24-hodinový provoz je odvlhčovač, vysoušeč vybaven trvalým odvodem kondenzátu. Po připojení hadičky na redukční ventil je možné odvádět kondenzát do jiné větší nádržky. Odvod kondenzátu je samospádem.

 

Odvlhčovač vzduchu Master DH 751 

Svým výkonem se řadí do kategorie odvlhčovačů, které lze použít i v průmyslové sféře. Objem výměny vzduchu, který činí 350m3/hod., jej řadí mezi nejrychlejším a nejvýkonnější zařízení ve své kategorii.
Odvlhčovač vzduchu Master DH751 se dá umístit do větších místností o rozměrech až 170 m3, pro větší prostory je vhodnější kombinace několika odvlhčovačů. Nádrž na zkondenzovanou vodu má objem 5,7 litrů. Díky svým malým rozměrům a pojezdovému systému (litinová kolečka) je velmi snadno přemístitelný. Tento odvlhčovač vzduchu je standardně vybaven vlhkoměrem a elektronickou pamětí. Obsluha jednoduše nastaví požadovanou vlhkost a při dosažení této vlhkosti se odvlhčovač vzduchu automaticky vypne. Při překročení stanovené hranice vlhkosti dojde analogicky ke zpětnému zapnutí odvlhčovače.

 
 

Činnosti firmy


Zelená úsporám

zelena-usporam